Miody Mazur są sprzedawane w postaci płynnej, jak i skrystalizowanej. Czasem w słoiku skrystalizowanego miodu są widoczne białe przebarwienia. Zjawisko te powstaje dlatego, że miedzy ściankami słoika a miodem znajduje się warstwa powietrza, którą z czasem wypełnia krystalizująca glukoza ( jest to naturalny proces, który świadczy o tym iż miód nie był przetwarzany )
Wielokwiatowy Miód Mazur Garbatych
Miód o łagodnym smaku, lekko słodkim i aromatycznym zapachu. Po pozyskaniu ma ciemnosłomkową barwę. Idealny jako dodatek do potraw. Miód wpisany na listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Miód Rzepakowy
Jeden z najwcześniej pozyskiwanych. Ma delikatny smak i zapach. Najbogatszy w aminokwasy, polecany na choroby serca oraz wątroby.
Miód Mniszkowy
Jeden z najsłodszych miodów o mdławym smaku. Łagodzi i leczy dolegliwości nadkwasoty żołądka, polecany przy schorzeniach nerek. Trudno dostępny ze względu na krótki okres kwitnięcia rośliny.
Miód Lipowy
Jest bardzo aromatycznym i smacznym miodem, woń przypomina zapach kwiatów lipy. Smak miodu jest bardzo charakterystyczny, lekko szczypiący w język. Polecany jest przy grypie, przeziębieniach, kaszlu, ma silne działanie wykrztuśne. Oprócz tego działa uspokajająco oraz obniża ciśnienie krwi.
Miód Leśny
Miód ten skupia w sobie nektar różnych kwiatów i ziół Puszczy Rominckiej jak i rezerwatu Tatarska Góra. Stosowany przy chorobach serca i ogólnym osłabieniu. Poprawia samopoczucie, dodaje energii i regeneruje organizm.